• VAJADZĪGA TĒRAUDA UZTICAMĪBA UN DZELZS KVALITĀTE?
    JŪSU RĪCĪBAI KOMPĀNIJA METCOM!

LAIPNI LŪDZAM KOMPĀNIJAS MetCom MĀJASLAPĀ.

Piedāvājam profesionālus metālapstrādes pakalpojumus un dažādu veidu metālkonstrukciju ražošanu gan sadzīves, gan rūpnieciskiem nolūkiem.

Mēs piedāvājam plašu metālizstrādājumu klāstu no noliktavas, kā arī tiešās cauruļu, lokšņu un dažādu profilu piegādes no ražotājiem.

Priecāsimies redzēt jūs mūsu pastāvīgo klientu vidū, un esam gatavi piedāvāt jums izdevīgus un ērtus sadarbības nosacījumus.

Īsumā par mums

Mēs piedāvājam mūsdienīgus risinājumus un pēdējās inovācijas metālapstrādes jomā. Mēs pārdodam metālizstrādājumus mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā, kā arī nodrošinām produkciju pēc pasūtījuma, ņemot vērā klienta vēlmes.

Mūsu komanda sastāv no izciliem profesionāļiem, savas jomas lietpratējiem. Mēs izpildām gan lielus pasūtījumus, gan atsevišķus projektus no sākuma līdz beigām.

Mūsu pamatprincipi

TĒRAUDA UZTICAMĪBA

Mēs rūpīgi uzraugam darba kvalitāti katrā posmā un vienmēr ievērojam saskaņotos nosacījumus: termiņus, produkcijas kvalitāti, unikālos nosacījumus un prasības. Mēs vērtējam savu reputāciju.

DZELZ KVALITĀTE

Izpildot mūsu klientu pasūtījumus, mēs vienmēr nodrošinām visaugstāko kvalitāti. To visu varam panākt, pateicoties mūsdienu Eiropas aprīkojumam un profesionāļu komandai, kā arī savai ar pienācīgu rūpību izveidotai ražošanas-tehniskajai bāzei.

Atzīta kvalitāte

Uzņēmums METCOM ir ieguvis ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikātu EN 1090-1: 2009 + A1: 2011.

Sertifikātu var apskatīt šeit.

Vēlaties aprēķināt pasūtījumu?

Mēs strādājam gan ar fiziskām, gan juridiskām personām.

© 2019 MetCom SIA